Brazilian bleach

Technika Brazilian bleach je zesvětlující technika barvení, jde o kontrast barev tmavších a světlejších odstínů, například tmavě hnědá a světlá šampaň. Světlá barva může být jakákoli, ale ne úplně bílá. Podíl světlých vlasů je vždy menší než základní barva. Po celé délce je krásná kombinace tmavých a světlých vlasů s plynulým přechodem.


Kontury vlasů, které kopírují hlavu, mohou být v podílu se základní barvou více světlé, tím pádem budou vypadat mnohem výraznější. Záleží na preferencích klientky a typologii obličeje. Technika je velmi šetrná a nepotřebuje časté korekce. Na rozdíl od mnoha jiných zesvětlujících technik je mnohem rychlejší a určitě to ocení klientky, které hodně šetří svůj čas.

Airtouch

Je unikátní a revoluční metoda zesvětlení vlasů, díky které získáte 100% přirozený výsledek.

Jde o jemnou a šetrnou techniku, která se hodí pro ty, kteří do svých přirozených vlasů chtějí vnést jen trochu barvy pro zesvětlení. Výsledkem je dokonale prolnutá barva, která skvěle zapadne do vašeho přírodního odstínu. S Airtouch tak získávají vaše vlasy nový rozměr, plný světelných odstínů a jemných přechodů. Tato technika není jen o zesvětlování, ale o vytváření osobitého vzhledu, který zdůrazní vaši individualitu. Airtouch navíc minimalizuje poškození vlasů, díky čemuž zůstanou zdravé a pružné.


V čem je Airtouch jiný?
U této metody nehrozí viditelné odrosty, proto doporučujeme proceduru absolvovat jednou za 4-6 měsíců. Metodu lze použít nejen na zesvětlování, ale také na ztmavení vlasů, když se chcete zbavit Total blond vlasů a zároveň působit přirozenou blondýnou. V našem salonu se dělá pouze originální metoda Airtouch tak, jak se ji majitelka našeho salonu @dimitrascoolga školila od zakladatele této techniky. Zkušenost s touto technikou má Olga Dimitrasco a její tým od roku 2016. V našem salonu máme tisíce spokojených klientek s touto technikou.