Olga Dimitrasco

Za konceptem Salonu Perfect look stojí Olga Dimitrasco (@dimitrascoolga). Olga je vítězka prestižních soutěži a přehlídek. Má téměř dvacetileté profesní zkušenosti. Školí a vzdělává kadeřníky na mnoha seminářích a jejím zaměřením je metoda Airtouch a Brazilian bleach. “Profesionální kadeřnická péče je založena na mnoha znalostech, dovednostech a zkušenostech“.

Olga je ale hlavně člověk s velkým srdcem a spokojený zákazník je pro ni vždy prioritou číslo jedna. I když salon vede pevnou rukou, tak vždy poznáte, když se nachází někde poblíž. Dokáže salonu dodat jedinečnou atmosféru a i z toho důvodu si ji lidé velmi váží.

Our team

Naši stylisté, a specialisté jsou nejen odborníci ve svém oboru, ale také pozorní posluchači, kteří rozumí vašim jedinečným potřebám.

MARINA EVLAHINA

Top Stylist

Jestli se někde rozdávala šikovnost, tak naše Marina si byla přidat minimálně dvakrát. Je velmi pracovitá a s lehkostí zvládá i ty nejnáročnější kadeřnické techniky. Zákazníci se k ní rádi vracejí, protože je milá, usměvavá a vždy jí záleží na perfektním výsledku. Má za sebou nejen dlouholeté zkušenosti jako profesionální kadeřnice, ale sama vedla i vlastní salon, takže pokud hledáte opravdového vlasového odborníka, Marinu si jistě zamilujete.

JANE KOPYNECOVA

Expert Stylist

Už od roku 2013 je Jane zamilovaná do kadeřnické profese. Právě v tomto roce po ukončení kadeřnického studia nastoupila do salonu k Olze Dimitrasco, kde měla možnost posouvat se dopředu ve svých zkušenostech dvakrát rychleji pod vedením opravdových profesionálů. Jane se snaží naslouchat každému klientovi, aby dokázala co nejvíce pochopit a zjistit jeho přání. Je zodpovědná, vstřícná, pozitivní a s radostí pomáhá lidem. Mimo práci tráví ráda čas se svou rodinou a miluje přírodu, protože jí naplňuje energií. Také ráda jezdí na zajímavá místa, cvičí jógu a snaží se žít zdravě.

LUKÁŠ ŠEBO

Expert Stylist

Lukáš je nejnovější posila našeho týmu. Dlouho pracoval jako kadeřník v Bratislavě a jeho pracovní náplní byla také Trichologie a školení ve společnosti Wella. V našem salonu se chce i nadále zaměřovat na péči o vlasy a pokožku, hodně mu záleží na zdraví vlasové pokožky a vlasů. Je to člověk s velkým srdcem, pracovitý, empatický, komunikativní a navíc miluje sport, protože mu dodává energii a pozitivní myšlení. Nyní je jeho novou a moc zajímavou zálibou Kubánská salsa, kterou si okamžitě zamiloval.

NADĚŽDA CUCU

Manikérka

Naďa v beauty službách pracuje již 7 let. Zakládá si na práci s kvalitními materiály, moderním vybavením a v neposlední řadě na bezpečnosti a sterilitě. Je pozitivní, příjemná a velmi spolehlivá, což je při této práci velkou výhodou. Ale to, co vás u Nadi vždy nejvíce zaujme, je každopádně její úsměv. Svou práci dělá s radostí, což každý okamžitě pozná. Dokáže vyjít vstříc každému klientovi a najít s ním společnou řeč. Ani ona ale nezahálí a své dovednosti neustále zdokonaluje pomocí školení a seminářů pro zvýšení kvalifikace či návštěvami beauty veletrhů.

VALERIA KOPONIEVA

Brow Master

Služba Brow Master, tedy precizní úprava obočí, je v dnešní době velmi vyhledávaná. V našem salonu ji skvěle vykonává Valerie, kterou si klientky zamilovaly nejen pro úžasné výsledky, ale i pro její přístup, milé vystupování a okouzlující úsměv. Valerie díky své práci dokáže tvář udělat přitažlivější a dodat ženám sebevědomí. Svou práci dělá s chutí a její největší odměnou je spokojená klientka, která se k ní opakovaně vrací.