Airtouch — nejmodernější a revoluční metoda barvení vlasů

Možná jste v poslední době slyšeli o metodě barvení vlasů, která se nazývá Airtouch. Tato technika se plným právem dostává do popředí zájmu veřejnosti. Je velmi šetrná k vlasům a dodává jim opravdu krásný a zdravý vzhled. Pokud hledáte metodu barvení, díky které budou vaše vlasy dokonale přirozené, už nehledejte — seznamte se s Airtouch.

Metoda Airtouch Perfect Look

Co je Airtouch?

Airtouch v překladu znamená «dotek vzduchu» a používá se ke zesvětlení, a dokonce i ke ztmavení vlasů. Silnou zbraní této nejnovější techniky je, že nejsou viditelné žádné přechody z tmavšího do světlejšího tónu, takže vlasy vypadají opravdu přirozeně. Hodí se pro všechny typy vlasů a bez obav lze říci, že je ideální pro každou ženu bez rozdílu věku. Dodává jí totiž ten správný šmrnc a přilákává pohledy okolí.

Airtouch je metoda, která je k vlasům velmi šetrná, protože nedochází k obarvení všech vlasů, ale maximálně 50 % objemu. Právě proto nejsou na vlasech rychle vidět odrosty a nemusíte tak často chodit ke svému kadeřníkovi. Díky přirozenému odrostu vydrží  až neuvěřitelných 6 měsíců a stále vypadá úžasně. Je ale důležité, aby vlasy byly pod pravidelným dohledem kadeřnice. Protože i taková technika, jako je Airtouch, vyžaduje pravidelnou péči. Odměnou jsou ale dokonalé vlasy po dlouhou dobu.

Perfektní vzhled Airtouch

Jak se technika provádí?

Airtouch je sice časově a technicky náročnější, ale když chceme dokonalý výsledek, určitě se nám čekání vyplatí. Kvůli speciální technice je důležité, aby Airtouch prováděl vždy profesionál. Protože jedině rukou odborníka je docíleno originálního a perfektního výsledku.

Metoda vyžaduje speciální postup barvení, a to v přesně daném pořadí. Vlasy jsou postupně rozdělovány do pramenů a každý z nich se vyfoukává vzduchem tak, aby byly odstraněny krátké a slabé prameny. Dalším krokem je nanášení barvy a zabalení každého pramene do fólie. Aby byl efekt co nejlepší, je nutné nanesenou barvu tzv. odstínit, čímž je dosaženo požadovaného efektu. Pokud máte tmavé vlasy a vaším snem je změna na blond odstín, Airtouch je skvělou volbou. Jelikož je proces složitější než například přechod ze světlé na tmavou barvu, je nutné změnu při pravidelných návštěvách salonu podpořit tzv. konturováním. Celý proces je velmi šetrný a nepoškozuje vlasy tak jako klasické barvení.

Metoda Airtouch Perfect Look

V našem salonu patří metoda Airtouch k velmi žádaným. Jedním z důvodů je, že je prováděna z rukou nejpovolanějších. Tou hlavní je majitelka salonu Olga Dimitrasco , která se metodu naučila přímo od zakladatele této techniky Vladimira Sarbaševa a „přivezla” Airtouch k nám do České republiky. Proto máte v salonu Perfect Look jistotu, že je vám aplikována pouze originální metoda. Další důvod, proč je Airtouch v salonu tolik žádaný, je získání 100 % přirozeného výsledku na opravdu dlouhou dobu.

Každá žena chce být krásná, a právě dobře vypadající vlasy jsou jedním z hlavních aspektů celkového vzhledu. Proto zvolte to, co vašim vlasům neublíží a udělá je neobyčejně krásné a zajímavé — zvolte Airtouch.